کاردانی به کارشناسی

کنکور کاردانی به کارشناسی سال 99

دانشجویان پس از گذراندن دوره کاردانی یا فوق دیپلم برای ورود به دوره کارشناسی و اخذ مدرک لیسانس باید در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ها شرکت کنند. کارشناسی ناپیوسته به این معنی است که شما می توانید در این مرحله رشته ی خودتان را تغییر دهید.متقاضیان دوره کاردانی به کارشناسی در این مقطع می توانند در سه نوع دانشگاه تحصیل کنند.

کنکور کاردانی به کارشناسی سال 99 تاریخ ثبت نام: 17 تا 23 اردیبهشت 99 تاریخ برگزاری کنکور: 14 شهریور 99

1 . دانشگاه ها و دانشکده های فنی وحرفه ای و دانشگاه ها و موسسات غیرانتفاعی:

برای ورود به این دسته از دانشگاه ها باید در تاریخ 17 تا 23 اردیبهشت 99 در سایت سنجش ثبت نام کنید. پذیرش در تعدادی از این رشته ها با کنکور است و پذیرش در تعدادی از رشته ها با معدل کل دیپلم دوره کاردانی انجام می شود.

اسامی 16 رشته ای که پذیرش دانشجو در آنها با آزمون انجام می شود:

کنکور کاردانی به کارشناسی سال 99

اسامی 50 رشته ای که پذیرش دانشجو در آنها بدون آزمون انجام می شود:

کنکور کاردانی به کارشناسی سال 99

2. واحد های دانشگاه آزاد:

تمامی رشته ها در دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی به کارشناسی بدون کنکور است برای ثبت نام باید به سایت Azmoon.org مراجعه و در قسمت کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کنید. این مقطع در دانشگاه آزاد هرساله دوبار در سال در مهر و بهمن دانشجو می گیرد

3. دانشگاه های علمی کاربردی:

پذیرش در تمامی رشته ها به صورت بدون کنکور و با شرط معدل انجام می شود. این مقطع در دانشگاه علمی کاربردی هرساله دوبار در سال در مهر و بهمن دانشجو می گیرد.

برنامه ی ویژه ی موسسه هنرستان یار برای داوطلبان کنکور کاردانی به کارشناسی سال 99 :

پس از تجربه ی موفق هنرستان یار در کنکور کاردانی و کسب رتبه های درخشان، این بار هنرستان یار برای کنکور کاردانی به کارشناسی برنامه های ویژه ای دارد :

• ارائه بهترین منابع آموزشی • مشاوره و برنامه ریزی دقیق و استراتژیک
• کلاس های تخصصی نکته و تست • آزمون های آزمایشی

تاریخ برگزاری کنکور، 14 شهریور خواهد بود همچنین شروع برنامه موسسه همزمان با شروع ثبت نام در تاریخ 17 اردیبهشت ماه است برای اطلاعات بیشتر با دفتر موسسه با شماره ی زیر تماس بگیرید: 88854695-021

مسیر تحصیلی و چارت کاردانی به کارشناسی رشته ی خودتان را می توانید در لینک های زیر مشاهده کنید: